Úvodní stránka Aktuální číslo Archiv čísel Informace o časopisu Redakční rada Předplatné Pokyny pro autory Kontakt English
 
Přihlášení |
 
registrace
   
zapomenuté heslo
 
odeslat
 

Redakční rada

Vedoucí odborný redaktor

odb. as. MUDr. Tomáš Fait, Ph.D.


Gynekologicko-porodnická klinika 1. LF UK a VFN Praha
tomas.fait@lf1.cuni.cz

Zástupce vedoucího odborného redaktora pro vědu

doc. MUDr. Igor Crha, CSc.
Gynekologicko-porodnická klinika LF MU a FN Brno
icrha@fnbrno.cz

Redakční rada

as. MUDr. Jiří Bouda, Ph.D.
Gynekologicko-porodnická klinika LF UK a FN Plzeň
boudaj@medima.cz

prof. MUDr. Miroslav Borovský, PhD.   
I. gynekologicko-pôrodnícka klinika LF UK v Bratislave a Nemocnica sv. Cyrila a Metoda, UNB

prof. MUDr. Jindřich Fínek, Ph.D.    
Radioterapeutické a onkologické oddělení  LF UK v Plzni a FN Plzeň

doc. MUDr. Pavel Freitag, CSc.
Gynekologicko-porodnická klinika 1. LF UK a VFN Praha
pfreitag@vfn.cz

MUDr. Jana Halámková, Ph.D.    
Klinika komplexní onkologické péče MOÚ v Brně

as. MUDr. Martin Huser, Ph.D.   
Gynekologicko-porodnická klinika LF MU a FN Brno
mhuser@fnbrno.cz

prim. MUDr. Josef Chovanec, Ph.D.    
Oddělení gynekologické onkologie MOÚ

doc. MUDr. Peter Koliba, CSc.
GYNARTIS s.r.o. Ostrava
koliba@gynartis.cz

doc. MUDr. Miroslav Korbeľ, CSc.
I. gynekologicko-pôrodnícka klinika LF UK v Bratislave a Nemocnica sv. Cyrila a Metoda, UNB
miroslav.korbel@post.sk

doc. MUDr. Michal Pohanka, Ph.D.    
Gynekologicko-porodnická klinika LF MU a FN Brno
michal.pohanka@fnbrno.cz; michal.pohanka@fnusa.cz

doc. MUDr. Bohuslav Svoboda, CSc.
Gynekologicko-porodnická klinika 3. LF UK a FNKV v Praze
bsvoboda@cesnet.cz

doc. MUDr. Petra Tesařová, CSc.    
Onkologická klinika 1. LF UK a VFN v Praze

doc. MUDr. Miroslav Větr, CSc.
Porodnicko-gynekologická klinika LF UP v Olomouci a FN Olomouc
miroslav.vetr@fnol.cz

prof. med. dr. Reinhardt Voigt       
Robert-Koch-Krankenhaus Apolda in Apolda Germany

as. MUDr. Jan Zmrhal, CSc.
Gynekologicko-porodnická klinika 3. LF UK a FNKV v Praze
zmrhal@nspmelnik.cz

as. RNDr. Jana Žáková, Ph.D.
Gynekologicko-porodnická klinika LF MU a FN Brno
jzakova@fnbrno.cz

Hlavní partneři časopisu





 

Předplatné

Předplaťte si časopis

S předplatným získáváte plný přístup ke všem článkům.

více informací

 

Aktuální číslo

Vydání číslo: 3-4 / 2016

zobrazit obsah

 

 
Starší ročníky
 

Nejčtenější