Editorial


Vyšlo v časopise: Prakt Gyn 2016; 20(Supplementum): 2
Kategorie: XXV. česká urogynekologie: editorial

Vážené kolegyně a vážení kolegové,

zahajujeme jubilejní XXV. českou urogynekologii 2016, všeobecně známou jako „Mělník“, konanou již po šesté v Praze. Na vysvětlenou pro mladší kolegy a kolegyně připomínáme, že naše každoroční urogynekologická setkání začala prvý čtvrtek prosince 1991 ve městě na soutoku Labe a Vltavy a od té doby se tento název vžil pro tradiční setkání gynekologů, urologů a dalších zainteresovaných vždy první prosincový čtvrtek. Popularita a zájem učinily z „Mělníka“ vyhledávanou odbornou akci, která postupně získala charakter národní konference, často s mezinárodní účastí.

Dovolte, abychom poděkovali všem za účast, zejména pak aktivním účastníkům a sponzorům našeho setkání. Rádi Vám předkládáme abstrakta třicítky odborných sdělení, jako ostatně každý rok. Věříme, že budou dobrou orientací v současné urogynekologické problematice, stejně tak jako je konference každoroční výměnou poznatků v našem oboru.

Příští rok vstupujeme do druhého čtvrtstoletí a pevně doufáme, že se 25 let tradice podaří dále zachovat. Je nám proto ctí Vás všechny co nejsrdečněji pozvat na XXVI. českou urogynekologii , která by se dle zvyklostí měla konat 7. prosince 2017.

Je konec roku a čas předvánoční a proto dovolte na závěr popřát Vám všem klidné prožití Vánoc a šťastný a spokojený Nový rok 2017, plný štěstí, zdraví a pohody.

Za vědecký a organizační výbor


Jan Zmrhal


Štítky
Dětská gynekologie Gynekologie a porodnictví Reprodukční medicína
Přihlášení
Zapomenuté heslo

Nemáte účet?  Registrujte se

Zapomenuté heslo

Zadejte e-mailovou adresu se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.

Přihlášení

Nemáte účet?  Registrujte se